Gönderen Konu: SEVMEK: BEDELİ ÖLMEK MİDİR? - giden sevgilinin ardından  (Okunma sayısı 5286 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
1. GÖRÜŞME SONRASI

Nereden başlasam sorunlarımı anlatmaya bilemiyorum. İlk olarak bundan önceki yani 2 sene önceden anlatmaya başlamak istiyorum.

2 sene önce hayatımdaki her şey çok kötüydü. Bir sürü ailevi sorunum vardı. Babamı hiç sevmezdim. Çünkü içki içip bize bağırırdı. Sürekli evde kavgalar oluyordu. Hatta bazen babam annemi bile dövüyordu. Bize babalık yapması gerekirken eziyet çektiriyordu. Ve benim hayatıma Hakan diye bir çocuk girdi. Biz onunla sevgili olduk. Babamda bulamadığım sevgiyi onda buldum. Onunla bir seneye yakın ilişkimiz oldu. Daha sonra Hakan’ın istekleri çok farklı yerlere , cinsel anlamda yerlere gitti. Bu da beni huzursuzlaştırdı. Sanki beni kötü bir kız olarak görmeye başladı. Sonra benden istediği şeyleri ben istemeyince benden ayrıldı. Ve bu benim çok zoruma gitti ilk aşık olduğum çocuktu. Ayrıldıktan sonraki akşam ben sürekli arabesk şarkılar dinleyip ağladım. Ve intihar etmeye karar verdim. 2 kutu hap içtim. Annemle kardeşim komşudaydı. Ve ben hapları içtikten sonra annem eve geldi. Benim yüzüm bembeyazdı. Sonra anneme söyledim ben iki kutu hap içtim diye. Hastaneye falan kaldırdılar. Neyse sonra her şey geçti. H.... için intihar ettim ama sonra değmediğini anladım.

Şimdiki hayatıma gelince…

Babam artık çok iyi. İçkiyi bıraktı. Arada sırada annem ile kavga ediyorlar. Ama geçici kavgalar. Ve babamla baba- kız ilişkisi içerisindeyiz. Ama hala babama karşı içimde bir sevgi yok. Ölse umurumda bile olmaz. Çünkü geçmişte yaptığı şeyleri unutamıyorum.

Yine aşk hayatıma gelince yazın haziran ayında hayatıma M.....diye biri girdi. Amerika’da okuyordu. Biz onunla haziran başında tanıştık ver haziranın ortalarında çıkmaya başladık. 19 yaşındaydı. Onunla her şey ilk başlarda çok ama çok güzeldi. Sanki rüyadaymışım gibiydi. 1 ay sonra Amerika’ya gitti. Sürekli beni arar bende onu arardım konuşurduk. Aramızda hiç kopma olmadı. Amerika’da iki ay kaldı. Ağustosta tekrar geldi. Okulu bıraktı. Sonra onun bir arkadaşı benim eski sevgilimdi. Bu çocuk gitmiş M.......’e  benim hakkımda çok kötü şeyler söylemiş. Hiçbiri gerçek değildi. M......... ilk başlarda bana inanıyordu. Fakat sonra o çocuğa inanmaya başladı ve her şey tepe takla döndü. Ayrılıp barışıyorduk. Bana sürekli küfürler söylüyordu. Daha sonra tekrardan düzelmeye başladı her şey , ben onu çok seviyordum . Sözlenmeyi düşünüyorduk. Ailelerimiz tanışmıştı. (tabi babam hariç) ne bileyim çok ama çok güzeldi. Sürekli onunla beraberdim. 24 saat konuşuyorduk. Sonra beni aldattı ve geldi bana bunu söyledi. Ondan ayrılmadım ama ona olan bütün güvenim gitti. Bu olaydan sonra yine kavgalar küfürler başladı. Oda bana güvenmiyordu. Okuldayken bile derste mesaj atıyordu ona cevap atmadığım zaman yine sen ne b…k yiyorsun diyordu. Ayrılıyordu sebepsiz yere. Ben her gün bu yüzden ağlıyordum. Kollarımı kesiyordum kendime hep zarar veriyordum. Ve 19 aralıkta ayrıldık . Her şey bitmişti. Bir süre bunalımdaydım ve okula gelmedim. Benden ayrıldığı gün 1 senelik çıktığı bir kızla barıştı. Ve bu benim canımı daha da çok acıttı. Ayrıldıktan bir ay sonra beni aradı ve ben seni defalarca aldattım dedi. Bir sürü şey dedi. Benim psikolojim çöktü. Zaten bir yandan F....... hoca ile kavgalarımız vardı. Babamla kavga ediyordum. Her şey üst üste geliyordu.

M.......... beni en son bir ay önce aradı. Tabi ben onu hala unutamadım. O çıktığım kızdan ayrılacağım tekrara benimle çıkar mısın diye sordu bende onu hala çok sevdiğim için kabul ettim. Ve çıkmaya başladık. Ama M.......... yine aynıydı. Okuldan çıkıyordum arıyordu sanki sevgilisi ile değil de köpeğiyle konuşuyormuş gibi konuşuyordu.  Sonra tekrar arıyordu çok güzel konuşuyordu. Akşam oluyordu dışarı çıkıp eve geliyordu. Beni arıyordu. Yine çok kötü konuşuyordu. Geçen gün ayrıldık. msn de konuştuk. Biz bu gidişle evleneceğiz hiç kopamıyoruz birbirimizden dedi. Bende çık artık hayatımdan seni unutmak istiyorum , artık acı çekmek istemiyorum dedim. Beni unutmak o kadar kolay değil ben kendimi sana unutturmam dedi dün ve bugün sürekli beni arıyor. Geçen gün sinirimden yine kollarımı kestim. Kafayı yiyeceğim hatta yedim bile. Ne yapacağımı bilemiyorum. M...... le konuşmayacağım diyorum ama aradığı zaman dayanamıyorum, acıyorum . onu unutamıyorum. 10 ay boyunca beraberdik . ama şimdi yok. Zaten o yok ve bende bitmiş durumdayım. F...... hocadan bahsetmeyeceğim zaten her şeyi biliyorsunuz.şimdiden teşekkür ederim.

Y.Ö.                       

2. GÖRÜŞME SONRASI

BABAMI HİÇ SEVMEZDİM AMA SİZİN BANA DEDİĞİNİZ ŞEYİ UYGULADIKTAN SONRA ONA KARŞI BİRAZDA OLSA SEVGİ OLDU FAKAT BU DEMEK DEĞİL Kİ ONU SEVİYORUM YİNE AYNI DUYGULAR BESLİYORUM AMA ESKİSİ GİBİ DEĞİL ONA KARŞI TAVIRLARIM DEĞİŞTİ BABAMA SARILDIKTAN SONRA HER HALDE ÖLSE ÜZÜLÜRÜM AMA YİNE BİLMİYORUM
HAYATIMA H..... DİYE BİR ÇOCUK GİRMİŞTİİ BABAMDA BULAMADIĞIM SEVGİYİ ONDA BULDUM DEMİŞTİM AMA BABAMA SARILDIKTAN SONRA ANLADIM Kİ KİMSE AİLENN YERİNİ TUTMUYOR KİMSE AİLEMİZN BİZE VERDİĞİ SEVİGİYİ BİZE VERMEZ DİğER İNSANLAR BİR GÜN VAR ERTESİ GÜN YOK AMA AİLE ANNEM BABAM KARDEŞİM KALICI BELKİ BABAMIN DEĞERİNİ ANLAMAMIŞTIM AMA ŞİMDİ AZ DA OLSA ANLAMAYA BAŞLIYORUM.H.... ŞU AN BENiM İÇiN HİÇ BİR ANLAM İFADE ETMİYOR.
H.......... İÇİN İNTİHAR ETMİŞTİM KENDİME BU ŞEKİLDE ZARAR VERMİŞTİM AMA DEĞDİ Mİ ? ''HAYIR DEĞMEDİİ''İLK İNTİHAR ETTĞİM GÜN GELDİİ YÜZÜNDE SADECE Bİ ACIMA DUYGUSU WARDII BAŞKA HİÇ BİŞE YOKTU NE ÜZÜLMÜŞTÜÜ NEDE PİŞNLIK DUYMUŞTUU FAKAT ANNEMİN FERYATLARII ÇOOK ÜZÜCÜYDÜÜ WE BEN BUNU NİE YAPTIM SANKİİ DEDİM HEP KENDİİ KENDİME SONRA PSİKOLOJK YARDIM ALDIM DAHA SONRA BIRAKTIM..
BEN EN ÇOK ZATEN SİZLE M.........LE İLGİLİ KONUŞMAK İSTİORUM..
DDĞİM GİBİ ÇIKARKEN BANA SÜREKLİİ KÜFÜR EDİYORDUU  BEN ONA KARŞII NE KADAR SICAK KANLI OLSAM BİLE O Bİ KONU OLUODUU BUNU BENİ ÜZEREK BANA HAKARETLER YAĞDIRARAK İÇNDEKİ KİNİ NEFRETİ KUSARAK ÇZMEYE ÇALIŞIODU HATTA ÇZMEYE BİLE ÇALIŞMIODU DAHA ÇOK BATIYORDUU..OKULDA MSJ ATTĞNDA CWP ATAMADĞMDA LAF SÖLÜDUU BEN ONU ÇOK SEWDİĞİM İÇN NE YAPARSA YAPSIN ONDAN KOPAMIODM..
SEBEBSİZ YERE 2 GÜNDE BİR AYRILIODUK ONUN YÜZNDEN KENDİME YAPMADIĞIMU BIRAKMADIM DEĞDİMİİ KNDİMEE ZARAR WERMEM BELKİİ DEĞİMEDİ AMA Bİ ANLIKI SİNİRLE İNSANIN GÖZÜ DÖNÜO KENDİNE ZARR WERİO.BENDE ÖLE YAPIORDUM AMA ŞUAN YOK YANIMDA ONSUZ KALDIM SANKİ BOŞLKTAYIM O YOKKEN AMA EMİNM BEN BUNUDA ATLATICM WE BUNU ÇOK İSTİORM

4 AY ÖNCE BENİ ARADII O ZAMN AYRILMIŞTIK 1 AY OLMUŞTUU AYRILALI NORMAL NBR NAPIOSN FALAN DEDİİ WE SONRA SANA BN BİŞE İTİRAF EDİCEM DEDİİ BEN SENİ DEFALARCA ALDATTIM DEDİİ AMA ANLAMADIĞM NOKTAA NE BUNU AYRILDIKTAN 1 AY SONRA BENİ ARIO WE SÖLÜO ANLAMIORM NE YAPMAK İSTİO
ÇIKARKEN ARADIĞII ZAMN  BİLE SEWGİLİSYLE DEİL KÖPEĞİLE KONUŞUODUU SANKİİ BUDA BNM ÇOK ZORUMA GİDİODU O BNA NE KADAR KTÜ DAWRANSA BLE BEN ONA HEP GÜSEL KONUŞUDM HİÇ ÜSTÜNE GTMİODM ÇÜNKÜÜ ONU GERÇEKTEN WE SEWİODM ŞUANDA SEWİORM AMA ESKSİİ KADAR DEİL ...
WEE BNA DÜN OLSUN ONDAN ÖNCE OLSUN BEN SANA KENDİMİİ UNUTTURMICAM DİOO BEN ONA HEP İĞNELİYECİ LAFLAR SÖLÜORM BU ARA AMA BNA HİÇ LAF SÖLEMİO ALTTAN ALIO ÖNCEDEN OSA HEP KÜFR EDERDİ
.GECEN GÜN YNE KOLLARIMI KESTM YAZMIŞTM KESTİĞİM YERLERN İZİ WE ANISI HEP KALIO SONUÇTAA YNE KMSEYE BİŞE OLMUOO NE M.......E NE Bİ BAŞKASINA YİNE OLAN BANA OLUOO WE ANNEME OLUOO ANNM BNİ BÖLE GRÜNCEE ÇOK ÜZÜLÜO ANNM BNM HERŞEYİMİ BİLİR AMA BEN BU ŞEKLDE KENDİME ZARAR WERNCE HERGN AĞLAYINCA ANNMDEE BNLE BERABER AĞLIOR AMA BEN HERGÜN AĞLAMAKTAN BIKTIM ARTK BENDE DİER İNSNLAR GİBİ ÜZLMEMEK AĞLAMAMAK İSTİORM EN ÖNMLİSİ MUTLU OLMAK İSTİORM ÇNKÜÜ BU BENM HAKKIM AMA BEN KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BRİ HEĞ AĞLIORM HEP ACI ÇKİORM BIKTIM ARTK ARKAMDA ANNM OLMSA Bİ GN BİLE YAŞAMAYI DÜŞÜNMEM AMA ANNEM BNM HERŞEYİM BABAM 2 GÜN AĞLAR 3 GN AĞLAR UNUTR ARKADAŞLARIMDA AYNIA AMA ANNM UNUTMAAZ EWLAT ACISINI HÇ Bİ ANNE KALDIRAMAS WE BNMDE ZATEN ANNMİ BU ŞKLDE ÜZMEYE HAKKIM YOK UMARIM   HERŞEY DÜZELİR YARDMLARINIZ İÇN TEŞK EDERM.......

« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2010, 11:35:05 ös Gönderen: bureax »