Gönderen Konu: korkutan sevgiler  (Okunma sayısı 5116 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
korkutan sevgiler
« : 18 Mart 2009, 02:41:52 ös »
Nerden başlıyacagımı bilemiyorum ama maddi sıkıntılar yüzünden çalışmak zorunda kaldım , orda normal bir erkek arkadaşım vardı.Öncelikle normal bir arkadaşlığım vardı ,bu arkadaşlıgımız ilerledi, daha önceden benim hiç duygusal boyutta arkadaşım olmadı .Benim düşüncem eğer bir gün olursa bu evleneceğim kişi olmalıydı bunuda kendisine anlattım , oda kabul etti.İlk başlarda çok güzeldi benim ne kendi tarafından nede başkası tarafından üzülmeme izin vermezdi.Ama gün geçtikce aramızda ufak tefek kavgalar çıkmaya başladı bunlar hergün birazdaha kötü oldu, aslında çok duygusal normalde çok iyi ama sinirlenince ne yaptığını bilmiyor sinirli hali fazla sürmüyor ama o an gözü hiç birşey görmüyor benden sinirli olunca susmamı istiyor onuda ben yapamıyorum son olayımızda köpegimiz yüzünden kavga çıktı o an kendini kaybetti ve ilk defa fiziksel olarak canımı acıttı .Ama şunuda söylemem gerekiyor daha önceki kavgalarda sözlü olarak kırıcı sözler söyledi bir bayanın duymak istemiyecegi çoğu şeyi ama siniri geçtikten sonra söylediklerinin gerçek düşünceleri olmadığını söylüyor.Beni sevdiğini ve benimle evlenmek istediğini söylüyor aslında bende seviyorum ama bu olaylar beni sürekli düşünmeye itiyor.4 yada 5 ay sonra evlen meyi düşünüyorduk bu sinirle bizim sonumuz yok gibi görünüyor.Birde daha 3aya kadar aynı şehirdeydik sürekli görüşüyorduk şimdi tayini çıktı oda sizin meslekten doktor yeni atandı .Evcimen bir yapıya sahip okul zamanında da sürekli evde kalırdı pek sosyal hayatı yoktu ınternette oyun oynardı şimdi direk mesleğe başlayınca hayatı alt üst oldu bır gün durup birgün nöbet tutuyor onuda anlıyorum hatta destek olmaya çalısıyorum her fırsatta yanına gidiyorum ama yanında olduğum zamanda sürekli tartışıyoruz. Bütün sorunumuz bitmiş gibi birde orda pskolajisi bozuk bir hemşire var.Kişilik çatışması yaşıyormuş sürekli erkek arkadaşımı arıyor ama erkek arkadaşım istemediğinini aramamasını söylüyor.Ama ısrarla arıyor bu yüzdendede aramızda sorun cçıktı sürekli düşünüyorum ama kafam çok karışık düşüncelerden kurtulamıyorum , kaç defa ayrılmak istediğimi söyledim ama sadece dilimin ucuyla oluyo aklımdan ve kalbimden çıkaramıyorum .Sürekli beni sevdiğini söylüyor bende düşünüyorom kafam da birsürü şey var sevse böyle beni niye üzsün diyorum .napacağımı bilmiyorum ilerde evlenipte mutlu olamamaktan korkuyorum .Arkadaşımın bir sorunu daha var ona göre değil ama bana göre sorun tartışmamız orda onun için bitiyor hemen unutuyor ama ben bunu yapamıyorum unutamıyorum sürekli aklımda oluyor Sanki hiç güzel birşey olmamış gibi sürekli kötü şeyler düşünüyorum . .Aslında onun yanında olunca ailem bile aklıma gelmiyor kendimi huzurlu hissediyorum ,güvende hissediyorum ama ayrıldıgımızda sorun olmasa bile kötüşeyler aklımda.sürekli içimde buruk bir his oluyor ,.napacağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirseniz ...Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekür ederim size

« Son Düzenleme: 11 Nisan 2009, 03:36:32 ös Gönderen: bureax »