Gönderen Konu: "babacığım, sana bu mektubu çok uzaktan yazıyorum..."  (Okunma sayısı 6981 defa)

alıntı

• Global Moderator
  • Full Member
    • Profili Görüntüle
Sevgili babacığım,

Sana bu mektubu çok uzaktan yazıyorum şimdi diyeceksin ki ne uzağı buradasın diye ama bedenlerimiz burada ama birbirimize şimdiye kadar ne kadar mesafede uzaktık düşündün mü bunu belki de diyeceksin bu mektup nerden icap etti niye yazdın çok saçma bulacaksın biliyorum ama işte bu kadar uzağız birbirimize baba gerçek bu işte. Sana bu mektubu yazmamın sebebi seninle benle ilgili çok önemli bir şeyi sana söyleyecek olmamdır. Duyduğunda belki benden nefret edeceksin hatta belki de evlatlıktan red edeceksin ama biliyorum ki bu mektubu sonuna kadar okuyup bana hak vermeyeceksin ama en azından beni biraz da olsa anlayacaksın mektup yazmamın diğer bir sebebi de bu çünkü yüzyüze olsak beni sonuna kadar dinlemeyip kestirip atacaksın. Baba benim durumun dışarıda gözüktüğü kadar iyi değil yani iç dünyam çok karmaşık diyeceksin neyin eksik maddi olarak belki de eksiğim yok ama içim kan ağlıyor sana direk yazacağım baba bunu ben eşcinselim evet şu anda yüzün nasıl oldu tahmin edebiliyorum ama gerçek bu sakın bunu kabullendiğimi ve bu şekilde yaşamak istediğimi de anlama sadece beni bu hastalıktan kurtulmam için anla. Yaklaşık 15 yıldır bu büyük dertle yaşıyorum ve çok agresifim sende biliyorsun işte sinirlilik bundan kaynaklanıyor baba çok çareler aradım ne dualar ettim ama hiç bir yerde deva bulamadım yine araştırma yaparken bir gün bir psikoloğun yazısına takılıp bunu bir hastalık olduğu tedavisinin olabileceği yazısını okuyunca hemen davranıp randevu aldım ve şu anda 8. terapiyi de geride bıraktım çok şükür iyi gidiyor ama bunun olma sebeplerinin en büyüğünü duyunca üzüleceksin ama gerçek bu baba yoksunluğundan kaynaklanıyor çoğu evet baba en azında daha sıcak olabilseydin daha yakın samimi en azında ergenlik döneminde destek olsaydın karşında belki de çok farklı bir oğul olacaktı seni suçlamıyorum yanlış anlama biliyorum çok seviyorsun bizleri tabiatın durgun biliyorum ama bunlar eksik olunca bazı sorunlarda olabiliyor hoş gerçi bu öyle bir sorun ki adamın içini kapkara yapıyor ama baba çok inançlı bir şekilde kurtulmak için elimden geleni yapıyorum Allah'ın izniyle yakın bir süre içinde yeni biri olarak devam edeceğim yaşantıma. Bana sağladığın bütün her şey için teşekkür ederim baba ne olur beni affet ve ne olur beni anla...

14 Şubat 2010

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: "babacığım, sana bu mektubu çok uzaktan yazıyorum..."
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2012, 10:54:54 ös »
27 Mart 2011 Pazar akşamı TV5 Ana Haber Bültenindeki söyleşide
"eşcinsellik hakkında"
gündemdeki eşcinsel parti adaylarının varlığını konu alarak konuşma yaptı.

http://www.youtube.com/watch?v=u1iMl9dDm-o&feature=related  tıklayınız

http://www.youtube.com/watch?v=tYzUWd-BFag&feature=related tıklayınız

26/12/2011 tarihli Radikal Gazetesinde sitemiz ve eşcinsel terapiler hakkında
yayınlanan makaleye ulaşmak için tıklayınız

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1073587&Yazar=PINAR_OGUNC&Date=26.12.2011&CategoryID=97#

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2012, 01:47:11 ös »
...

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle