Gönderen Konu: 3 ayrı kişilik  (Okunma sayısı 6800 defa)

alıntı

• Global Moderator
  • Full Member
    • Profili Görüntüle
3 ayrı kişilik
« : 23 Şubat 2010, 02:21:28 ös »
Günaydın Hüseyin bey,

nedendir bilmem ama dinleyince tekrar cok fena oluyorum ve elbette kendime sorduğum ilk soru, ben tek miyim gercekten teke indim mi, allahtan sorumun cevabı evet, ama hatırladıkca o 3 kişiliğimi ve özelikle periyi tüylerim ürperiyooo,
Ne acıdır ki ve ne kadar az insan vardır ki bir tek ben olarak yasar , ama çok şükürrr gectiiii. Bu kişiliklerde duygu yok, his yok acıma yok , ve kendi amelleri için gercekten o an herseyi yapabilir ve hissis olduğu için karsı tarafın canını cok kötüüüü acıtabilir çalınan kalpler gibiii, kendi acımdan söylediğimde eger azıcık iyi bi yönünüz varsa eysan kadar kötü şeyler yapmaz ama eger yoksa herseyi yapabilir. Amacı uğuruna bu güç bu cok kişiliklerde var bunu biliyorum, benide durduran o cocuksu yönümdü, belki doğmamış olmamdan ötürü kalan saflık, ama gercek bi kadın olsaydımmm eysan gibi tüm dünyayı karıştıracak kadar ileri gidebilirdimm.Diğeri diğerine asla karışmaz ve aldatmaz, 3 lü yada ne bilim kaçlı iseniz sanki 3 beyin gibi zekice calışır , akla hayale gelemeyecek pilanlar yapar ve korkusuzca hiç gözünü kırpmadan gercekleştirir amacına mutlaka ulaşır.Sonunda ölüm bile olsa, Gözü kararmış tek bir noktaya hedefe kitlenirsiniz. Sizi kurtaracak tek şey içinizde kalmış sa yada varsa özünüzdeki iyiliktir.

Her kılığa bürünebilir,her rolü rahatca oynarsınız hemde bir professional gibi, bukeloman gibi renk ve rol değişebilirsiniz göreviniz bittiğinde veya evde yanlız kaldığınızda o kişiliklerden kurtulmanın tek yolu başka bir boyuta gecerek onlardan kacmak ve onları görmemzlikten gelmektir.Yada asala yanlız kalmamaya calışırsınız düşünmemek için sorgulamamak için olurda gafil kalır kendinizi sorgularsanız çıldırır gibi olursunuz ve delice ağlarsınız.Ama birden tüm gucunuzle göz yaslarınızı siler  aynada kendinize bakar ben gucluyum basarıcamm der rol kıyafetlerinizi giyer, makyajınızı yapar hangi role ve kişiliğe ihtiyacınız varsa. Sahneye dünyay hayata akar avlarınızı acımasızca avlarsınız. Onları insan gibi görmezsiniz, sizin kalbiniz olmadığı için karsı tarafın zaten hiç yokturrrrr.
İçinizdeki bu fırtınalar sizi ASLAAAAAAAAAA rahat bırakmaz asla mutlu olmazsınız ne yapsanızda nereye kacsanızda. Ama farkında bile değilsinizdir o kişiliklerin hepsini BEN sanırsınız , kendinizi mağsum gorursunuz , sucsuz, yada kendinizce bahaneler bulur ve hak ettmişti dersiniz. Karsınızdakine sözler verirsiniz ama kacarsınız tutmasınız, seviyorum dediğinizde bedeniniz ordadır ama siz diğer projenin peşinde veya kacıcağınız yeri, kimseye asla ait değilsinizdir, karsı taraf evet avuclarımda dediği an size Asıl o zaman uçar gidersiniz. Kendinize bile ait değilken başka birine zaten ait olmazsınız.Bi evin içinde yasarsınız ama ev zihniyetiniz yerleşik bir hayatınızda yok tur göcebesinizdir . Hiç bir esyanın da önemi yoktur tıpkı hayatınızdaki insanların olmadığı gibiiiiiiiii
Kimseniz yoktur VE YAPAYANLIZSINIZDIR ONCA KALABALIĞIN İÇİNDEEEEEEEEEEEEEEE bu yaşamak değilllllllllllll ÖLÜMDÜR ASLINDIR ölü bir cesed ortalıkta gezer durur kendini ararrrrrrrrrrrrrrrr arararrrrrrrrrrrrrrrrrrrr acaba bir gün kendimi bulabiirmiyim diyeeeeeee kadehlerdeeeeeee süzülennnnnnnn göz yaşlarıylaaa tekrar yeni bigune baslar ve hayat böyle akıp gider.

Ne sevebilir, ne evlenebilir, evlensede orda değildir, anne  baba bile olsada fiiliyatta  olamaz maneviyatta.

Bir insana zülm etmek isterseniz, emin olun  hayattaki en buyuk acıyı ancak çok kişilklerle yasar.

Sorum ise ŞUUUUUUUUU NEDEN İNSANLAR TEK DOĞARDA DA TEK KİŞİLİKLE KALMAZ VE BUNCA KİŞİLİĞE GEREKSİNİZM DUYAR VEYA OLURRRRRRRRRRRRRRRRRR????????? NASIL ENGELENEBİLİR BİR PİSOKOLOG YARDIMI OLMADAN DA ASLAAAAAAA DÜZELMEZZZZZZZZ VE BU HAYA MAHKUM YASARSINIZ ÖLÜ OLARAK
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2010, 11:57:51 ös Gönderen: bureax »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: 3 KİŞİLİK
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2010, 02:50:12 ös »
2010 yılında ALLAHIN SUPRIZI

Merhaba Huseyin bey,

gecenlerde size yazdığım mailerimi okuyordum, ve bi baktım aynen su şekilde demişim

'' Allahım 2010 yılında bu yeni yılda teslim olmuş , hiçbir beklentisi olmayan ve hayatından razı bir kul olarak tüm suprizlerine hazırım'' bunu size yazdığım tarihhh 2009 aralık ayı

Hatırlarsanız size geldiğimde en buyuk hayalimin evlilik olduğunu soylemiştim,ama bunu ne yapacak gucum, ne ruh halim nede piskolojim vardı gecen 2.5 sene zarfında siz beni piskolojik acıdan tedavi ederken Rab da manevi anlamda tedavi ederek ögreterek teslimiyeti ve teveküle razı ederek ki bunun ikiside mailerden de hatırlayacağınız sekilde aynı anda gelişti, ve ben hem piskolojik acıdan hemde manevi acıdan da hazır olunca bana BEN ES ARAMAKTAN VAZGECTİĞİM ANDA BANA BİR ES VERDİ VE BENNNNNNNNN EVLENDİM
14/02/2010 da aradı esim bana teklifde bulundu ve ben 03/04/2010 tarihinde EVLENDİMMMMMMMM

BU gercekleşmesi imkansız bir seydi ama tam da dediğim gibi Allahın bana soyletiği gibi o bana 2010 yılında SUPRIZINI YAPTI  sizde bana demiştiniz ki terapiye başlamadan önce biz hayallerinizin kurucusuyuzzzzzzzzz EVETTTTTTTTTTTTT iananılır gibi değil ama hikaye cok guzel BİTTİ ve yeni bir hikayeye hayallerimi gercekleştirmeye RABBİME dahada yakınlaşmak için devam ediyo bundan sonraki senaryo bölgesi imtehan alanı ALMANYAAAAAAAA terapi bitti,çünkü hayalim gercek oldu artık VEDA vakti geldi,

EGER Kİ siz beni tedavi etmeseydiniz bunu ASLA BASARAMAZDIMMMMM, siz gerekli olan desteği verip ben kendimi tamamladığımda Allahda bana nasibimi yolladı ve BENNNNNNNNNNNNNNNNNNNN GIDIYORUMMMMMMMMM
HERSEY İÇİN SONSUZ TESEKKÜRLERRRRRRRR NE KADAR ETSEMDE AZ YAAAAAAAA

AMA biliyorum ki bu terapinin basında sadece siz ve ben varken simdi 2000 nin üzerinde bu hikayeyeyi paylaşan ve bundan sonrada bunu paylaşacak herkese DUYURMAK İSTEDİM Kİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

MUTLU SONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNLA BİTTİ BU TERAPİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
Allahın Hz Muhammed (sav) SADATLARIN HZ ŞEMSİN,HZ MEVLANANIN, HZ SEYDA HZLERİNİN VE SİZİNNNNNNNNNNNNNNNN

yardımlarınızla,eger sadece bu terapiye dunyevi gozlerle bakan bir piskolog olsaydınız ve RUHUN insan oğlunun yaratılış gayesini bilmeseydiniz yani TASAVUFİ anlamda ve Allahın GOZUYLEEEEEEEEEEE gormeseydiniz onun diliyle konuşmasaydınızzz, beni ONUN kulağıyla dinlemeseydiniz yani hep Kuranla ve TIPLA beni tedavi ettiğiniz için BASARDIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

BASKA HİÇ BİR PİSKOLOG BUNU ASLAAAAAAAAAA YAPAMAZDIIIIII
BANA SİZİ YOLLAYANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ALLAHAAAAAAAAAAA SONSUZ TESEKKÜRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Umarım bu yazıyı okuyan bu hikayeyi tamamlayan herkes kendini bir pay cıkarabilir ben en CANLI ÖRNEĞİMMMMMMMMMMM
ARTIK KİTABI YAZABİLİRİM

22 Haziran 2010

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: 3 KİŞİLİK
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2010, 02:51:35 ös »
SİZİ  COK ÖZLİYECEĞİM

SİZİ  COK ÖZLİYECEĞİMMMMMM, BABAM, ANAM, OĞLUM, KENDİM, CİNSEL KİMLİĞİM,VSSSSSSS
HERSEYİM OLDUNUZ EN SON PİSKOLOG KİŞİLİĞİNİZLE VEDA EDİYORUM

SİZ ONLARI OLDUKCA BEN GERCEK ANNEME BABAMA OĞLUMA KENDİMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
KAVUSTUMMMMMMMMMMMMMMMMM

ARTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

ÖZGÜRÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
KENDİNİZE İYİ BAKINNNNNNNNNNN

MANEN HEP SİZİ ANICAĞIMMMMMMMMM
SİZE COK SEY BORCLUYUMMMMMMMMM

AMA ARTIKKKKKKKKKKKKKK SU KİTABİ YAZIYORUMMMMMMMMMM

BEN ARTIK TAMAMIM GUCLU BİR SEKİLDE ALAMYAYA YA SAHA CALIŞMASINA GİDİYORUM TÜM ÖĞRENDİKLERİMLE,TÜM TAMAMLAMALARIMLA,

GÖREVİME GIDIYORUM SEVDİĞİM HERSEYİ EVİMİ,AİLEMİ, DOSTLARIMI, İŞİMİ ANILARIMI ACILARIMI ,TÜM ISTANBULDAKİ EVLİYALARI HERKESİ GERİDE BIRAKARAK TEK RABB VE BEN GIDIYORUM TERK ETMEYİDE TERK EDEREK HERSEYDEN BAĞIMSIZ GÖZÜ KAPALI TAM TESLİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
GİDİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
HOŞÇAKALINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
BAKALIM MEVLAM NELER GOSTERECEK AMA EN BUYUK DUAM ALMANLARA ALLAHI VE MEVLANAYI ANLATMAKTIIIIIIII

UMARIM BU DUAM KABUL OLUR YOLUM ACIK OLUR