Gönderen Konu: Mutluluk!  (Okunma sayısı 4548 defa)

ali yılmaz

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Mutluluk!
« : 22 Haziran 2009, 10:20:46 ös »
dünyamı yalan bizmi,bu konu tartışılır hemde günlerce aylarca...bi ömür.Yaşantıların her seferinde ayrı bi sonuç ayrı bi hüzün başımdan geçen en son kötü olay aşık olmam ilk defa olması belkide liseye geçmiş her gencin olması gerek ama acı çekmemesi gerekir bi anda hayatı kararır içine kapanabilir.işte bana bu olmadı atlattım burdan bütün yaşıtlarıma seslerinirim bir tek gerçk var 'ilk ve son aşkın annendir'hiç kimseye güvenim kalmadı bi insan bu kadarmı kötü olur niye böleyiz niye böyleler bu dünyayamı uycaz yoksa o mu bize,o bize uymaz çok büyük bizde uyarsak küçülürüz....hani bişeye sahip olursun hiç elinden,dilinden bırakmak istemezsin ya o şekilde benim olayımda ama kmse takmazdı kim düşünçekki beni o kızmı?hiç sanmıyorum herkes kndisi için yaşıyo ben onun için yaşamıştım her saniye mutluydum biticeğini bi an bile düşünmeden yaşıyodm işte ozaman mutlu oluyodum yanii geleceği düşünmeyerek...işte anahtar kelime mutluysan geleceği düşünme mutlu olmak için sürekli mutlu olan birisini görmedim nedeni sanırım geleceğin yaklaşması mutluluğun gitmesi bu kadar önemlimi mutluluk yaa!! cevap evet benim için üzülmek istmiyorum çokmu gzl bi erkeğin günlerce ağlaması...kaçıp gitmk istiyorum ama o çocukken üst sokağa kaçmak gibi değil uzaklara mutluluğu bulacağım kadar uzağa bunu çok istiyorum ama yaa mutlu olmazsam...mutluluk kitabını okumuşsunuzdur zülfü livanelinin değerli bi kitabıdır blkide öle yapmalıyım....