Gönderen Konu: ALKOL UYUŞTURUCU SEKS BAĞIMLILIĞI: DECCALIN MEHDİSİ ve HZ İBRAHİM  (Okunma sayısı 8193 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Merhaba ismim hayri şuan ne paylaşacağımı ne yazacagimi bilmiyorum sadece hüseyin bey klavyenin basina gec dedigi belkide bunun benim icin iyi olacağını düşündüğüm icin yazıyorum belkide bir aydınlama gelecek. Bugun düzenli olarak ikinci terapime girdim .her ne zaman hüseyin beyin yanına gidecegim zaman ayaklarım yere sürterek gidiyorum neden gittiğimi sorguluyorum ve her terapiden sonra bana iyi geldigini ve gerçekler ile yuzlestigimi görüyorum .Bugün gördüklerim yani gerceklerle yüzleşmek biraz bana iyi geldi ve biraz ürküttu beni neden mi?? Çünkü ben ablam ve abim piskolojisi cok bozuk ve narstist yapili  kibirli ve herseyi yönetmeye etrafindakilere hastalik sacan bir baba ve elcisi annenin evinde büyüdük yani birbirimizden kopuk bir sekilde
..

simdi ise bu aileden bir kisi gitti ve yerine karım zannettigim bir kadin ve oglumda girdi. Karim tarafi beni pek alaka dar etmesede oglum beni alakadar ediyor. Bu ailede yetismesi ve büyümesi beni ürkütüyor . Suan icin o evi terk edemiyorum bir zamanı var bunun için ama bu zaman içinde bir seyler yapmamiz lazim . Yani deccalin karsisina bir mehdi fikti cikip veya haz. Ibrahimin cikip putlari yikmasi lazim. Cunkus putlar insanin ego ve hevesi icinde yani babamin düzenin gitmesi lazımki kendi putlarina artik karimda iman ediyor simdi ne yapmam lazim gercek olan imanin yolu kisilere bagli olmadigini ogluma göstermem lazim .  Ondan sebeb alkol uyuşturucu ve sex olan bagimliklarimi yaklaşık iki aydir biraktim ve terapilere gelip gerçek bir baba nasil olur Onu öğrenip evin icinde oğlum ile iletisime gecmeye çalışıyorum . Bugunde bir aydinlama oldu çocuğum ve karım kardesim gibi ayni .Karim kısmı beni cok strese sokuyor yani ne bir nefret ne bir sevgi var  hic onunla yaşamak istemiyorum   neyse daha fazla yazmak istemiyorum ama sununda farkina vardik bunlar gayet normal bu aileden çıkma bir adam için .Çünkü bu aile icinde üc kardes yani ablam ben abim üÇümuzun birbiri ile bir bağı veya anısı yok ama bundan sonra olabilir . Ve oglum ile hiç ilsikilerimiz yok bundan sonra baba ve oğul iliskisini kurabiliriz babamın putlarinı yikma vakti geldi

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
..