Gönderen Konu: Anneler erkek çocuklarının cinsel kimliğini nasıl istismar eder?  (Okunma sayısı 3637 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
23 yaşındayım ankarada yaşıyan bir erkeğim. Ölene kadar bakir kalma hislerim var,
birini öldürmek ile biri ile cinsel ilişkiye girmek aynı seviyeye geldi benim için,
yani birini öldürmekten kastım şu, hem cinsellik hemde öldürmenin günahı aynı gibi geliyor bana.
4.5 - 5 sene önce hüseyin kaçın'a annemin zoru ile başladım sonra farkettim ki terapilere bende gelmek istiyorum dedim
ve kendi isteğim ile terapilere devam ettim, ama hüseyin hocam ile anlaşamadığımız bir konu vardı, o konuyu
aşamazsak asla düzelmiyceğime emindim. ben diğer terapiye gelen eşcinsellere benzemiyordum,
onların çoğu cinselliği yaşamış insanlar, ama ben yaşamadım, kafamda hep şu senaryolar var, kızlara ilgi duymaya
başladıktan sonra asla özgür olamıycam, yani kısacası asla gidipte birileri ile tanışıp tek gecelik cinsel ilişki yaşayamıycam.
çünkü hüseyin hocam dindar birisi olduğu için bana tek gecelik cinselliği önermediğini söylüyor, yada sebebi herneyse. Oysaki bu bana ters,
hayatımda yaşadığım şeylerin acısını sadece cinsellikle çıkartabiliceğimi düşünüyorum, 5 yıldır terapilerde %25 bile
ilerliyemedim açıkcası, böyle giderse 20 yıl sonra terapileri bitirmiş olurum.

hüseyin hocam bana birkaç görev vermişti ama hiçbirine başlamadım açıkcası.
bu görevlerden birisi kendime bir ortam kurmam ve kız arkadaş yapmam gerektiğiydi, ama hiçbirini yapmak bile istemiyorum,
çünkü benim bir hayatım yok gibi geliyor, yaşadığım şeyler çok komik geliyor. kendimi aşağılıyorum,  tek gecelik cinsellik yaşayan insanları KISKANIYORUM.

ve tabikide annemde cinselliğime eskiden çok karışırdı ama şimdi ağzından kan getirdim doğrusu,
ona göre melek gibi bir çocuk olmalıydım, zina yapmamalıydım mesela, hatta onun kafasına göre köydeki bir kız ile evlenip cinsellik yaşamalıydım,
ama artık o kelimeleri söyliyemez,dediğim gibi ağzından kan getirdim, çünkü hiçbir varlık benim cinsel hayatımı kısıtlayamaz,
benim hikayemi anlıyabilmenız için sizlerden empati yapmanızı istiyorum, insan bu hayatta sahip olamadığı şeyi ister, yani bende buyum, hiç cinsellik
yaşamadığım için cinselliği istiyorum ve cinselliğe TAPIYORUM.

böyle devam edersek 20 yıl sonra terapileri bitirebiliriz, ciddi derecede takıntılıyım,

kızlara ilgi duyabilmem için yani terapileri bitirebilmem için hüseyin hocamın yapması ve bana söylemesi gereken şeyler :

1. tek gecelik ilişkiler kötü değildir.

2. tek gecelik ilişkileri doğru birşeydir.

3. tek gecelik ilişkiler o kadarda kötü değildir, en azından birilerine zarar vermekten iyidir, çünkü sen cinselliği birini öldürmekle aynı seviyeye
getirmişsin, bu çok ciddi bir durum.

evet belkide terapilere hiç başlamasaydım, kendi iradem ile 18 yaşımdayken bir erkek ile cinsellik yaşıyabilicektim. ama artık üzerinden 5 yıl geçti,
23 yaşındayım ve hayla bakir'im, bu durum ciddi bi yere geldi. cinselliğim kısıtlanmaya devam ederse kendime veya birilerine zarar verebilirim açıkcası.